Notatki Deva Notatki Deva Trochę kodu, trochę gadania

O mnie

Na samym początku chciałbym Ci podziękować, za odwiedziny na blogu. Jest mi niezmiernie miło, że poświęcasz swój czas, aby tu przyjść. Jeżeli zostawisz tu komentarz, to chętnie się z Tobą przywitam 🙂

Kim jestem

No to od początku…

Cześć! Jestem Piotr.

Ja na zakończenie PHPCon 2020, Szczyrk, koloryzowane
Ja na zakończenie PHPCon 2020, Szczyrk, koloryzowane

Od kiedy pamiętam, interesowałem się IT i całą otoczką webdev. Od kilku lat spełniam się zawodowo jako programista. Pamiętam czasy Pajączka, programu WebMajster (hosting na republika.pl, ktoś kojarzy?), a nawet tworzenia stron WWW w Wordzie :)

Prywatnie: strzelanki (Quake wiecznie żywy), koszykówka.

O blogu

Może zacznijmy od tego, skąd pomysł na blog. Mówią, że dawanie daje więcej radości niż branie. Nadal pamiętam pierwszy feedback do paczki, którą opublikowałem. Naprawdę fajne uczucie, że ktoś zauważył i korzysta z mojego rozwiązania. No i od tego się zaczęło. Kiedyś co prawda próbowałem prowadzić blog, ale za każdym razem kończyło się to tak samo – jeden, góra dwa wpisy i koniec. Zakładam, że to przez brak planu i samodyscypliny. Tym razem całość przemyślałem i… Chyba coś z tego wyjdzie (wyszło?).

Zamierzam pisać o wszystkim, z czym się spotykam jako programista. Nie tylko bezpośrednio o kodzie, ale też o podejściu do rozwiązywania problemów, czy o zdrowiu. Cała otoczka życia developera. Nie bez powodu nazwałem blog Notatki Deva.